"Z přírody přímo k Vašim vlasům"
My Father's Hair
Intenzivní a posilující vlasová tinktura je určená pro vlasy suché, bez lesku, s výskytem lupů, a pro všechny kdo se potýka s problémem vypadávaní vlasů. Zázračné účinky výťažků listů kopřivy dvojdomé dodávají vlasům lesk, pružnost a hlavně potřebný "boost" pro jejich růst.

My Father's Hair aplikujte po mytí na mokré vlasy, nejlépe na noc, jemně vmasírujte do pokožky, pak již nezmývejte. Doporučujeme aplikovat 2 až 3 krát týdně po dobu dvou mesíců. Pak si dejte 2 týdny pauzu a podle potřeby cyklus opakujte.
Pro jednotlivce
Spátky


Pro firmy
Spátky
Velkoobchod
Spátky
+420 607 770 342
zvonenka@myfathershair.com
My Father's Hair s.r.o.
Chudenická 1059/30
102 00 Praha 10
Česká Republika
Click to order
Cart
Vaše objednávka
Total: 
Vaše Jméno
Váš E-mail
Váš Telefon
Doručovací adresa
Možnosti Dodání
V roce 2019 získala firma My Father's Hair s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha - pól růstu ČR a čerpanou přes první výzvu Specializovaných voucherů (reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast firmy na projektu My Father's Hair v Praze v rámci Pražského voucheru na koučing a mentoring, čehož účelem bylo získáníobchodních, vyjednávacích a marketingových dovedností a praktik. V rámci Pražského voucheru na kreativní služby byla vytvořena firemní identita společnosti a webové stránky s e-shopem. Očekávaným výstupem projektu je efektivní a správne uvedení produktu na trh.

Projekt My Father's Hair je spolufinancován Evropskou unií.
© 2019 My Father's Hair s.r.o. All rights reserved.
obchodní podmínky
pravidlá ochrany osobních údajů